Docenten Opleiding

Data & prijzen (opleiding)

De normale 10 daagse docentenopleiding Kinderyoga

In Enkhuizen start de opleiding op de maandag. In Amsterdam start de opleiding op de dinsdag en zaterdag; zie Data en prijzen Kinderyoga – Dolfijn Wellness.

Enkhuizen. Lestijden 10.00 uur tot 15.00 uur met uitloop tot 15.30.

OmschrijvingSTART FEBRUARI 2023
maandag
START APRIL 2023
maandag
KY lesdag 16-02-202324-04-2023
KY lesdag 213-02-202301-05-2023
KY lesdag 320-02-202308-05-2023
KY lesdag 427-02-202315-05-2023
KY lesdag 506-03-202322-05-2023
KY lesdag 613-03-202329-05-2023
KY lesdag 720-03-202305-06-2023
KY lesdag 827-03-202312-06-2023
KY lesdag 9 examen0-04-202319-06-2023

Kosten:
€ 1.100,00 (inclusief thee, fruit en docentenmap en officieel erkend 60 hrs certificaat).

Betalen in max. 3 termijnen is mogelijk. Vraag naar de voorwaarden.

Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga in Enkhuizen

Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga Enkhuizen:

Data: 16, 17, 20, 21, 23 ,26, 27, 30 juli (drie dagen achter elkaar les, dan 2 dagen vrij, dan 3 dagen achter elkaar les, dan 3 dagen vrij, dan nog 2 dagen les.

Kosten
€ 1.350,00 (inclusief thee, koffie, fruit, docentenmap en officieel erkend 60 hrs certificaat)


Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga in Spanje

Data: volgt nog. interesse? Neem dan contact op info@dolfijnwellness.nl

Kosten
€ 1.500,00 (inclusief ontbijt, lunch, diner, overnachtingen en officieel erkend 60 hrs  certificaat)  Hotel ook mogelijk zijn extra kosten aan verbonden. Exclusief vlucht rond de 120,00. Transfer naar yogacentrum is handig om dit met elkaar te delen, auto huren of taxi.

Schrijf je hier in