Data & prijzen (opleiding)

Posted on Posted in Geen categorie

De normale 10 daagse docentenopleiding Kinderyoga

Twee keer per jaar start er een opleiding in Enkhuizen op de donderdag. In april en september 2021. In Amsterdam start de opleiding op de dinsdag (maart 2021); zie Data en prijzen Kinderyoga – Dolfijn Wellness.

Enkhuizen. Lestijden 10.00 uur tot 15.00 uur met uitloop tot 15.30.

OmschrijvingStart APRIL 2021Start SEPT 2021
KY lesdag 11-04-202102-09-2021
KY lesdag 208-04-202109-09-2021
KY lesdag 315-04-202116-09-2021
KY lesdag 422-04-202123-09-2021
KY lesdag 529-04-202130-09-2021
KY lesdag 620-05-202107-10-2021
KY lesdag 727-05-202114-10-2021
KY lesdag 803-06-202128-10-2021
KY lesdag 9 examen10-06-202104-11-2021
KY lesdag 10examen 17-06-2021 1 examendag omdat we in kleinere groepjes werken ivm de 11/2meter,  11-11-2021

Kosten:
€ 1.100,00 (inclusief thee, fruit en docentenmap en officieel erkend 60 hrs certificaat).

Betalen in max. 3 termijnen is mogelijk. Vraag naar de voorwaarden.

Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga

Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga

Exacte data komen nog. Je kunt wel alvast contact opnemen bij interesse.

Kosten
€ 1.350,00 (inclusief thee, koffie, fruit, docentenmap en officieel erkend 60 hrs certificaat)


Versnelde 8-daagse docentenopleiding Kinderyoga in Spanje

Data
2020 van zaterdag 12 december  tm 20 december. Eindigt zondag om 17.00. (1 dag vrij). Er is ook nog tijd voor strand, fietsen of wandelen.

Kosten
€ 1.500,00 (inclusief ontbijt, lunch, diner, overnachtingen en officieel erkend 60 hrs  certificaat)  Hotel ook mogelijk zijn extra kosten aan verbonden. Exclusief vlucht rond de 120,00. Transfer naar yogacentrum is handig om dit met elkaar te delen, auto huren of taxi.

Schrijf je hier in